Home / Artykuły BHP - Bartech

Artykuły BHP

3M artykuły BHP – Światowy lider w produkcji i najnowocześniejszych technologiach bezpieczeństwach i ochrony pracy. Szeroki asortyment tego producenta zapewnia: bezpieczeństwo człowieka, zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy, systemy bezpieczeństwa ruchu.


TYVEK – Marka produktów TYVEK jest jenym z wielu produktów przez firmę DuPont. Głównymi produktami TYVEK to przeciwchemiczna odzież ochronna i akcesoria, odzież i akcesoria do pracy w pomieszczeniach o kontrolowanej czystości, kombinezony i odzież do pracy z substancjami niebezpiecznymi (np. kobinezony lakiernicze), odzież i akcesoria do ochrony termicznej.


DuPont od ponad 200 lat wprowadza na rynek globalny światowej klasy rozwiązania naukowe i inżynierskie w postaci nowatorskich produktów, materiałów i usług. W wyniku sterowanej przez rynek działalności innowacyjnej co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i zgłaszamy nowe wnioski patentowe, obsługując branże tak zróżnicowane, jak rolnictwo, żywienie, elektronika i komunikacja, bezpieczeństwo i ochrona, dom i budownictwo, transport oraz branża odzieżowa.


ČERVA – bliska współpraca z firmą ČERVA z Czech umożliwia nam dostarczenie Państwu wysokiej jakości asortymentu z zakresu ochrony i bezpieczeństwa pracy. Ponad 20 lat doświadczenia tej czeskie firmy na rynku BHP jest gwarantem doskonałej znajomości rynku oraz konkurencyjnych cen. Buty, spodnie, kurtki, t-shirty, bluzy, swetry, rękawiczki, kaski, gogle i inne akcesoria. CERVA oferuje wszystko co niezbędne, aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo pracy, a większość naszych produktów jest stale dostępna w magazynie, gotowa do natychmiastowego wysłania.


RAW-POL – firma dostarczająca na nasz polski rynek bogaty asortyment artykułów BHP uwzględniając bardzo dobrą jakość, jak i korzystne ceny swoich produktów. Rękawice robocze, odzież ochronna i robocza, ochrona nóg, odzież z PCV i PE, ochrona głowy, ochrona dróg oddechowych, ochrona oczu, ręczniki, ścierki i inne.


UVEX – w ofercie tego światowego producenta znajdą Państwo najwyższej jakości środki ochrony pracy takie jak: okulary i gogle ochronne, okulary spawalnicze, osłony nahełmowe przeciwodpryskowe jak i chroniące przed łukiem elektrycznym, okulary do lasera – chroniące przed promieniowaniem laserowym, hełmy przemysłowe, nauszniki przeciwhałasowe, obuwie ochronne, rękawice ochronne, pojemniki ochronne.

                        Sprawdź naszą ofertę