Home / Artykuły i akcesoria lakiernicze - Bartech

Artykuły i akcesoria lakiernicze

DeVILBISS– produkuje niskociśnieniowe ręczne oraz automatyczne pistolety natryskowe a także powiązane z nimi akcesoria natryskowe; w tym reduktory z filtrami powietrza, regulatory, systemy masek ochronnych, kubki do pistoletów natryskowych, węże oraz inne wyposażenie wykorzystywane w branży wykończeniowej. Firma DeVILBISS jest powszechnie znana z wprowadzenia oraz rozwoju pierwszego pistoletu natryskowego „Compliant”, który znacznie obniżył zjawisko oprysku oraz emisję LZO do środowiska.

Saint Gobain – Obecnie niekwestionowany lider branży materiałów ściernych w Polsce, działający we wszystkich gałęziach przemysłu i na wielu rynkach. Dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwala wzbogacać ofertę o nowoczesne, światowej jakości narzędzia dostosowane do potrzeb naszych Klientów. W swojej ofercie posiadają wszelkie akcesoria lakiernicze, krążki oraz arkusze.
Chicago Pneumatic – Oferują narzędzia pneumatyczne do których zaliczają się klucze zapadkowe i udarowe, szlifierki, polerki, wiertarki, nitownice, wkrętaki, przecinarki, pilnikarki, piły, pióra grawerskie, nożyce, pistolety, młotki, zbijaki oraz nasadki. Cała gama produktów wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, przeznaczonych do pracy w ciężkim otoczeniu jakie można spotkać w przemyśle, budownictwie czy górnictwie. Zasięg firmy Chicago Pneumatic obejmuje wiele krajów, w których dystrybutorzy oferują narzędzia oraz obsługę urządzeń CP na najwyższym poziomie.

                        Sprawdź naszą ofertę