Home / Elektronarzędzia - Bartech

Elektronarzędzia

MILWAUKEE – Dobre narzędzia to podstawa wyposażenia każdego warsztatu, instalatora czy domowego majsterkowicza. Liderem wśród producentów jest marka Milwaukee, która zagościła na dobre w naszym otoczeniu. Marka kojarzy się z innowacyjnymi rozwiązaniami, niezawodnością oraz wysokim komfortem pracy. W przypadku awarii sprzętu mamy do dyspozycji 3 letnią opiekę w serwisie door to door.

MAKITA -Profesjonaliści pracujący w branży remontowej, jak i majsterkowicze, doceniają wyjątkową jakość marki z ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń. Elektronarzędzia Makita znane są ze swojej niezawodności i wbudowanym, innowatorskim rozwiązaniom, które polepszają wydajność i wygodę pracy. Cechuje je także bardzo duża wytrzymałość, dzięki której służą przez długi czas.

METABO – Metabo oferuje przyszłościowe i innowacyjne rozwiązania systemowe narzędzi i osprzętu wraz z serwisemi. Profesjonalistom na całym świecie oferujemy kompleksowy asortyment ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu i rzemiosła metalowego, branży budowlanej i remontowej.

BOSCH – firma ta produkuje elektronarzędzia oferujące najlepsze technologie, najwyższą wydajność i doskonałą jakość, które składają się na bardziej efektywną pracę.

                        Sprawdź naszą ofertę