Home / Materiały ścierne - producent Bartech

Materiały ścierne

ANDRE – to producent oferujący szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych: ściernic, segmentów ściernych i osełek wykonanych z materiałów ściernych twardych (korundowych i karborundowych) ze spoiwami żywicznym i ceramicznym. Materiały ścierne Andre to gwarancja sprawnej pracy!

KOVAX – Japońska firma Kovax została założona w 1930 roku w Tokio. Od tego czasu powstały liczne jej oddziały w Europie. Mieszczą się one w Holandii w Enschede oraz w Niemczech w Uetersen. Kovax jest wiodącym producentem materiałów ściernych, a zakład produkcyjny należy do największych i najnowocześniejszych w tej branży. Nowe materiały ścierne powstają z myślą o skróceniu czasu pracy oraz ulepszeniu jej jakości, testowane są w warunkach takich samych jak będą pracować po wprowadzeniu na rynek.
Blisko osiemdziesięcioletnie doświadczenie i ścisłe wyspecjalizowanie w produkcji materiałów ściernych zapewnia firmie Kovax pozycję jednego z liderów tej branży.

SAINT GOBAINNORTON – należący do grupy SAINT GOBAIN posiada w swej ofercie szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych. Materiały ścierne Norton to ściernice ceramiczne i bakielitowe wszystkich kształtów i rozmiarów, osełki ścierne, segmenty ścierne, ściernice specjalistyczne, płótna i pasy ścierne bezkońcowe, ściernice listkowe, tarcze tnące i ścierne.

3M – to producent, który oferuje pełen asortyment materiałów nasypowych, włóknin ściernych oraz materiałów mikrościernych. Materiały te stosowane są przy szlifowaniu, kalibrowaniu i wykańczaniu powierzchni. Jako ziaren ściernych używane są: granat, tlenek aluminium, węglik krzemu, dwutlenek cyrkonu, diament oraz 3M™Cubitron. Jako podkłady wykorzystuje się: papier, płótno, folię poliestrową, fibre. Jako spoiwo: żywicę, klej oraz wiązania wodoodporne. Gdziekolwiek szlifowanie i wykańczanie jest procesem trudnym i kłopotliwym, materiały ścierne 3M gwarantują najwyższą jakość wykonanej pracy.

MIRKA – jest światowym liderem, specjalizującym się w technologiach ściernych. Oferuje wysokiej jakości materiały ścierne oraz kompleksowe rozwiązania szlifierskie. Mirka jest pionierem w branży nasypowych materiałów ściernych i produktów umożliwiających bezpyłowe wykańczanie powierzchni. Produkcja tych materiałów opiera się na przełomowej technologii nakładania nasypu. W nowym dziale narzędzi można znaleźć nowoczesne maszyny szlifierskie i polerskie.

INDASA – Indasa to producent wiodących rozwiązań z grupy materiałów ściernych. Ta Portugalska firma łączy sobie dwie zalety: jakość i cenę materiałów ściernych. Firma jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości materiałów ściernych przeznaczonych do rynku motoryzacyjnego i innych gałęzi przemysłu. W Polsce filia INDASA działa na rynku od 1999 roku, a materiały ścierne INDASA były znane już na początku lat 90-tych.

Kontakt:
Wrocławska 2; 56-400 Smardzów
e-mail: biuro@bart-ech.pl

                        Sprawdź naszą ofertę