Home / Narzędzia ręczne - Bartech

Narzędzia ręczne

GEDORE – niemiecki producent profesjonalnych narzędzi ręcznych dla przemysłu i nie tylko. Grupa GEDORE w której skład wchodzą między innymi KLANN (narzędzia dla przemysłu i warsztatów samochodowych), VBW (narzędzia dla elektryków), DREMOTEC (narzędzia dynamometryczne), HABERO, BALDUR, DAKO, METEC daje możliwość szerokiego wyboru Naszym klientom oferując tak bogatą game swoich produktów.

BETA – produkuje i dostarcza wysokiej jakości narzędzia ręczne dla profesjonalistów jak i mniejszych warsztatów. BETA to narzędzia dla tych którzy wymagają narzędzi wydajnych i trwałych. Meble warsztatowe, zestawy narzędzi, klucze warsztatowe, naprawcze, klucze, nasadki, akcesoria, wzmacniacze momentu, szczypce narzędziowe, szczypce tnące, wkrętaki, końcówki wkrętakowe, narzędzia nieiskrzące, przecinaki,młotki, narzędzia do gwintowania, gwintowniki, narzynki, narzędzia do wiercenia, wiertła, narzędzia pomiarowe, narzędzia do trasowania,
ściągacze, narzędzia dla hydraulików, narzędzia budowlane, narzędzia pneumatyczne, narzędzia samochodowe, blacharskie, do cięcia i piłowania, narzędzia do elektroniki i elektrotechniki, znaczniki, numeratory, ubrania robocze.

STANLEY – to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Stanley jest liderem produkcji narzędzi na świecie. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty Stanley posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy produktów w kategorii narzędzi ręcznych, narzędzi laserowych i elektronicznych oraz elektronarzędzi stworzonych z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i amatorach-majsterkowiczach.

YATO -marka kierowana do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe. Pod marką YATO sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe, budowlane i ogrodowe.

                        Sprawdź naszą ofertę